Rola zdrowego stylu życia jest często obecnie podkreślana, stąd rosnące zapotrzebowanie na hale wielozadaniowe. Do najbardziej zainteresowanych tą oferta należą samorządy i szkoły, gdyż taka hala tanim kosztem umożliwia zapewnienie dostępu do różnych dyscyplin sportowych pod jednym dachem.

Z technicznego punktu widzenia konstrukcja takiej hali jest prawdziwym wyzwaniem – w tenisa gra się na twardej nawierzchni, gdy tymczasem w piłkę nożną na bardziej miękkiej nawierzchni z dłuższymi źdźbłami trawy. By umieścić pod jednym dachem wiele dyscyplin, trzeba było stworzyć technologię spełniającą ich wymagania odnośnie do nawierzchni.

Po żmudnych badaniach udało się nam stworzyć sztuczną nawierzchnię spełniającą wszystkie te wymagania, łącznie z niekłopotliwym utrzymaniem i odpornością na pogodę. Nasze nawierzchnie cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, pochłanianiem uderzeń, odpowiednią szybkością piłki i niską ścieralnością.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama ekonomicznych nawierzchni wielozadaniowych, wypełnionych piaskiem i posadowionych na gumowych elementach, spełniających wszelkie wymagania sportu na poziomie rekreacyjnym. Bardziej zaawansowane systemy, o wyższej cenie odwdzięczają się użytkownikom wyższą jakością gry i dłuższym okresem użytkowania.